sportvadslagning online, onlinepoker, onlinekasino, onlinebingo bonuskoder

⚽ Dagens Fotbollsbettingtips

Med så många olika sporter att välja mellan och så många matcher som spelas varje dag så kan det kännas nästan omöjligt att välja rätt. Att läsa statistik, tidigare resultat och bedöma varje lags form innan du lägger din insats tar tid. eBonuskod.se ger dig gratis förutsägelser för dagliga fotbollsmatcher baserat på statistik från en av branschens bästa webbplatser - SoccerStats247. Läs vidare nedan för fotbollsbettingtips för de matcher som spelas idag - för 1x2 och Över/Under 2.5-marknaderna.

Bettingtips UEFA Europa League (Europa)
StartMatchBettingtips
14:00Ararat-Armenia vs Celje
15:30KuPS vs Sūduva
16:00Viktoria Plzen vs SønderjyskE
16:00Fehérvár vs Reims
16:30Rostov vs Maccabi Haifa
17:00Malmö FF vs Lokomotiva Zagreb
17:00Rosenborg vs Alanyaspor
17:00CSKA Sofia vs B36
17:00Djurgården vs CFR Cluj
17:00Floriana vs Flora
17:00Sporting Charleroi vs Partizan
17:00Beşiktaş vs Rio Ave
17:00Mura vs PSV
17:00Riga vs Celtic
17:30FCSB vs Slovan Liberec
17:30Hapoel Be'er Sheva vs Motherwell
18:00Shkendija vs Tottenham Hotspur
18:00Granada vs Lokomotivi Tbilisi
18:00Standard Liège vs Vojvodina
18:00Galatasaray vs Hajduk Split
18:00Copenhagen vs Piast Gliwice
18:00APOEL vs Zrinjski
18:00Sheriff vs Dundalk
18:00Sarajevo vs Budućnost
18:00KÍ vs Dinamo Tbilisi
18:15Wolfsburg vs Desna
18:30St. Gallen vs AEK Athens
18:30Milan vs Bodø / Glimt
18:30Basel vs Anorthosis
18:30LASK vs DAC
18:30Legia Warszawa vs Drita
18:45Rijeka vs Kolos Kovalivka
19:00Willem II vs Rangers
19:00Sporting CP vs Aberdeen
Bettingtips Superettan (Sverige)
StartMatchBettingtips
11:00Norrby vs Degerfors
12:30GIF Sundsvall vs Trelleborg
13:00Dalkurd vs Akropolis
15:30Västerås SK vs Jönköpings Södra
15:30Halmstad vs Ljungskile
15:30Umeå FC vs AFC Eskilstuna
15:30Brage vs Öster
17:00Örgryte vs GAIS
Bettingtips Allsvenskan (Sverige)
StartMatchBettingtips
12:30Falkenberg vs Hammarby
12:30Helsingborg vs Östersunds FK
12:30Malmö FF vs Häcken
13:00Örebro vs Sirius
15:30Djurgården vs Norrköping
15:30Elfsborg vs IFK Göteborg
17:00Kalmar vs Varberg
17:00AIK vs Mjällby
Bettingtips Superliga (Albanien)
StartMatchBettingtips
TBATeuta Durrës vs Kukësi
TBAVllaznia Shkodër vs Tirana
TBABylis vs Skënderbeu Korçë
TBAKastrioti Krujë vs Apolonia Fier
TBAPartizani Tirana vs Laçi
Bettingtips Premier League (Armenien)
StartMatchBettingtips
12:15Shirak vs Ararat
12:30Van vs Alashkert
12:30Noah vs Van
14:30Ararat-Armenia vs Pyunik
Bettingtips Premyer Liqa (Azerbajdzjan)
StartMatchBettingtips
14:00Səbail vs Sabah
15:00Sumqayıt vs Qarabag
15:00Neftçi vs Qəbələ
16:15Keşlə vs Zira
Bettingtips First Division A (Belgien)
StartMatchBettingtips
11:30Standard Liège vs Zulte-Waregem
14:00Anderlecht vs AS Eupen
14:15Beerschot vs Waasland-Beveren
16:15Club Brugge vs Cercle Brugge
16:30Mechelen vs Sint-Truiden
18:45Gent vs OH Leuven
18:45Genk vs KV Oostende
18:45Royal Excel Mouscron vs Sporting Charleroi
18:45Kortrijk vs Antwerp
Bettingtips First Division B (Belgien)
StartMatchBettingtips
14:00Lommel vs Deinze
17:45Club Brugge II vs Westerlo
18:00Lierse K vs RFC Seraing
18:45RWDM vs Union Saint-Gilloise
Bettingtips Premijer Liga (Bosnien Hercegovina)
StartMatchBettingtips
14:00Olimpik Sarajevo vs Borac Banja Luka
14:00Krupa na Vrbasu vs Zrinjski
16:00Tuzla City vs Sloboda Tuzla
16:00Velež vs Radnik Bijeljina
18:00Široki Brijeg vs Mladost Doboj Kakanj
18:00Sarajevo vs Željezničar
Bettingtips First League (Bulgarien)
StartMatchBettingtips
15:45Botev Vratsa vs Montana
15:45Cherno More vs Arda
15:45Ludogorets vs Beroe
17:30Slavia Sofia vs Tsarsko selo
18:00CSKA 1948 Sofia vs Etar
18:00Botev Plovdiv vs Levski Sofia
18:00Lokomotiv Plovdiv vs CSKA Sofia
Bettingtips 1. Division (Cypern)
StartMatchBettingtips
15:30Nea Salamis vs Ermis
16:00Olympiakos Nicosia vs Pafos
16:00Karmiotissa vs Enosis
17:30Ethnikos Achna vs Anorthosis
17:30APOEL vs Doxa
17:30AEK Larnaca vs AEL
TBAApollon vs Omonia Nicosia
Bettingtips Superliga (Danmark)
StartMatchBettingtips
12:00AGF vs OB
12:00SønderjyskE vs AaB
14:00Brøndby vs Horsens
15:00Midtjylland vs Randers
16:00Vejle vs Copenhagen
17:00Nordsjælland vs Lyngby
Bettingtips 1st Division (Danmark)
StartMatchBettingtips
11:30HB Køge vs Viborg
12:00Fredericia vs Silkeborg
12:00Skive vs Fremad Amager
17:00Esbjerg vs FC Helsingør
17:00Hvidovre vs Hobro
17:00Vendsyssel vs Kolding IF
Bettingtips League Two (England)
StartMatchBettingtips
14:00Barrow vs Colchester United
14:00Bolton Wanderers vs Newport County
14:00Bradford City vs Stevenage
14:00Cambridge United vs Tranmere Rovers
14:00Cheltenham Town vs Grimsby Town
14:00Mansfield Town vs Exeter City
14:00Oldham Athletic vs Crawley Town
14:00Port Vale vs Harrogate Town
14:00Salford City vs Forest Green Rovers
14:00Scunthorpe United vs Carlisle United
14:00Southend United vs Morecambe
14:00Walsall vs Leyton Orient
Bettingtips League Cup (England)
StartMatchBettingtips
18:00Bristol City vs Aston Villa
18:45Lincoln City vs Liverpool
18:45Manchester City vs AFC Bournemouth
Bettingtips Premier League (England)
StartMatchBettingtips
11:00Sheffield United vs Leeds United
11:30Brighton & Hove Albion vs Manchester United
13:00Tottenham Hotspur vs Newcastle United
14:00Crystal Palace vs Everton
15:30Manchester City vs Leicester City
16:30West Bromwich Albion vs Chelsea
16:45Fulham vs Aston Villa
18:00West Ham United vs Wolverhampton Wanderers
19:00Burnley vs Southampton
19:00Liverpool vs Arsenal
Bettingtips Championship (England)
StartMatchBettingtips
11:30Watford vs Luton Town
11:30Wycombe Wanderers vs Swansea City
12:00Bristol City vs Sheffield Wednesday
14:00Barnsley vs Coventry City
14:00Birmingham City vs Rotherham United
14:00Cardiff City vs Reading
14:00Derby County vs Blackburn Rovers
14:00Millwall vs Brentford
14:00Preston North End vs Stoke City
14:00Queens Park Rangers vs Middlesbrough
15:00AFC Bournemouth vs Norwich City
18:45Huddersfield Town vs Nottingham Forest
Bettingtips League One (England)
StartMatchBettingtips
14:00Accrington Stanley vs Oxford United
14:00Crewe Alexandra vs Milton Keynes Dons
14:00Doncaster Rovers vs Bristol Rovers
14:00Fleetwood Town vs AFC Wimbledon
14:00Gillingham vs Blackpool
14:00Ipswich Town vs Rochdale
14:00Lincoln City vs Charlton Athletic
14:00Northampton Town vs Hull City
14:00Plymouth Argyle vs Shrewsbury Town
14:00Portsmouth vs Wigan Athletic
14:00Sunderland vs Peterborough United
14:00Swindon Town vs Burton Albion
Bettingtips Meistriliiga (Estland)
StartMatchBettingtips
10:00Tulevik vs Kuressaare
10:00Legion vs Tammeka
10:00Nõmme Kalju vs Trans
12:00FCI Levadia vs Flora
13:00Paide vs Tallinna Kalev
Bettingtips Veikkausliiga (Finland)
StartMatchBettingtips
15:30HJK vs TPS
15:30HJK vs RoPS
15:30Honka vs Haka
15:30Mariehamn vs KuPS
15:30Ilves vs TPS
15:30Inter Turku vs Lahti
15:30SJK vs HIFK
Bettingtips Ligue 2 (Frankrike)
StartMatchBettingtips
13:00Toulouse vs Auxerre
17:00Guingamp vs Grenoble Foot 38
17:00Chambly vs Châteauroux
17:00Amiens SC vs Pau
17:00Ajaccio vs Sochaux
17:00Nancy vs Le Havre
17:00Niort vs Paris FC
17:00Rodez vs Dunkerque
17:00Valenciennes vs Caen
18:45Troyes vs Clermont
Bettingtips Ligue 1 (Frankrike)
StartMatchBettingtips
11:00Bordeaux vs Nice
13:00Dijon vs Montpellier
13:00Angers SCO vs Brest
13:00Nîmes vs Lens
13:00Monaco vs Strasbourg
15:00Lorient vs Olympique Lyonnais
15:00Saint-Etienne vs Rennes
19:00Lille vs Nantes
19:00Olympique Marseille vs Metz
19:00Reims vs PSG
Bettingtips Super League (Grekland)
StartMatchBettingtips
13:00Aris vs PAS Giannina
15:00OFI vs Atromitos
15:30Volos NFC vs PAOK
16:30Larissa vs Panathinaikos
17:30Olympiakos Piraeus vs Panaitolikos
17:30AEK Athens vs Lamia
Bettingtips Eredivisie (Holland)
StartMatchBettingtips
10:15Feyenoord vs ADO Den Haag
12:30Utrecht vs RKC Waalwijk
14:30PEC Zwolle vs Sparta Rotterdam
14:45Heracles vs PSV
14:45Emmen vs Willem II
16:45Fortuna Sittard vs AZ
18:00Twente vs Groningen
18:00Heerenveen vs VVV
19:00Ajax vs Vitesse
Bettingtips First Division (Irland)
StartMatchBettingtips
14:00Shamrock Rovers II vs UCD
18:45Athlone Town vs Longford Town
18:45Bray Wanderers vs Drogheda United
18:45Cabinteely vs Wexford
18:45Galway United vs Cobh Ramblers
Bettingtips Premier Division (Irland)
StartMatchBettingtips
16:00Waterford vs Sligo Rovers
16:00Finn Harps vs Cork City
18:30Dundalk vs Shamrock Rovers
18:30St Patrick's Athletic vs Shelbourne
18:45Bohemians vs Derry City
Bettingtips Úrvalsdeild (Island)
StartMatchBettingtips
14:00ÍA vs Víkingur Reykjavík
14:00KR vs Fylkir
14:00FH vs Fjölnir
16:00KA vs HK
16:15FH vs Valur
16:15Fjölnir vs ÍA
16:15Grótta vs KA
16:15KR vs Grótta
19:15Breidablik vs Stjarnan
19:15Fylkir vs Víkingur Reykjavík
19:15HK vs Stjarnan
19:15Valur vs Breidablik
Bettingtips Serie B (Italien)
StartMatchBettingtips
12:00Brescia vs Ascoli
12:00Cosenza vs Virtus Entella
12:00Frosinone vs Empoli
12:00Lecce vs Pordenone
12:00Pescara vs Chievo
12:00Salernitana vs Reggina
13:00Cremonese vs Cittadella
14:00Venezia vs Vicenza Virtus
14:45Monza vs SPAL
19:00Reggiana vs Pisa
Bettingtips Serie A (Italien)
StartMatchBettingtips
10:30Spezia vs Sassuolo
13:00Napoli vs Genoa
13:00Torino vs Atalanta
13:00Hellas Verona vs Udinese
16:00Cagliari vs Lazio
16:00Crotone vs Milan
16:00Sampdoria vs Benevento
18:45Bologna vs Parma
18:45Internazionale vs Fiorentina
18:45Roma vs Juventus
Bettingtips Premier League (Kazakstan)
StartMatchBettingtips
07:30Zhetysu vs Shakhter Karagandy
08:00Kyzyl-Zhar vs Kaisar
09:45Ordabasy vs Kyzyl-Zhar
10:00Taraz vs Tobol
10:00Okzhetpes vs Kairat
11:00Shakhter Karagandy vs Kaspiy
12:00Kaisar vs Astana
12:15Astana vs Zhetysu
14:00Kaspiy vs Shakhter Karagandy
14:00Taraz vs Irtysh
14:00Kyzyl-Zhar vs Okzhetpes
14:00Astana vs Kaisar
14:00Kairat vs Zhetysu
14:00Ordabasy vs Tobol
TBATaraz vs Astana
TBAShakhter Karagandy vs Okzhetpes
TBAKaspiy vs Kyzyl-Zhar
TBATobol vs Kaisar
TBAKairat vs Ordabasy
Bettingtips 1. HNL (Kroatien)
StartMatchBettingtips
15:00Istra 1961 vs Šibenik
17:00Slaven Koprivnica vs Lokomotiva Zagreb
17:00Dinamo Zagreb vs Rijeka
17:05Osijek vs HNK Gorica
17:05Hajduk Split vs Varaždin
Bettingtips Virsliga (Lettland)
StartMatchBettingtips
11:00Jelgava vs BFC Daugavpils
12:00Ventspils vs Tukums
13:00Spartaks Jūrmala vs Riga
14:00Valmiera / BSS vs Rīgas FS
15:00Liepāja vs Metta / LU
Bettingtips A Lyga (Litauen)
StartMatchBettingtips
12:00Banga vs Kauno Žalgiris
14:00Žalgiris vs Panevėžys
16:00Sūduva vs Riteriai
Bettingtips Divizia Nationala (Moldavien)
StartMatchBettingtips
13:00Codru Lozova vs Floreşti
13:00Codru Lozova vs Sheriff
13:00Sfîntul Gheorghe vs Zimbru
13:00Dacia-Buiucani vs Dinamo-Auto
13:00Sfîntul Gheorghe vs Dinamo-Auto
16:00Speranţa Nisporeni vs Milsami
16:00Petrocub vs Floreşti
Bettingtips First League (Montenegro)
StartMatchBettingtips
18:00Rudar vs Budućnost
18:00Iskra vs Petrovac
18:00Jezero vs OFK Titograd
18:00Zeta vs Podgorica
18:00Dečić vs Sutjeska
Bettingtips Eliteserien (Norge)
StartMatchBettingtips
16:00Molde vs Sandefjord
16:00Haugesund vs Odd
16:00Mjøndalen vs Viking
16:00Kristiansund vs Brann
16:00Aalesund vs Rosenborg
16:00Stabæk vs Start
18:30Strømsgodset vs Sarpsborg 08
18:30Bodø / Glimt vs Vålerenga
Bettingtips First League (North Macedonia)
StartMatchBettingtips
13:00Vardar vs Belasica
13:00Pelister vs Shkendija
13:00Renova vs Makedonija GjP
13:00Struga vs Shkupi
13:00Borec vs Rabotnički
13:00Akademija Pandev vs Sileks
Bettingtips Bundesliga (Österrike)
StartMatchBettingtips
12:30Austria Wien vs Admira
12:30Hartberg vs Sturm Graz
15:00Rheindorf Altach vs Swarovski Tirol
15:00St. Pölten vs Rapid Wien
15:00Ried vs Salzburg
15:00LASK vs Wolfsberger AC
Bettingtips Ekstraklasa (Polen)
StartMatchBettingtips
13:00Cracovia Kraków vs Raków Częstochowa
13:00Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
15:30Lechia Gdańsk vs Podbeskidzie
15:30Legia Warszawa vs Śląsk Wrocław
16:00Stal Mielec vs Piast Gliwice
16:00Wisła Płock vs Warta Poznań
18:00Jagiellonia Białystok vs Zagłębie Lubin
18:30Górnik Zabrze vs Wisła Kraków
Bettingtips Taça de Portugal (Portugal)
StartMatchBettingtips
14:00Águia FC Vimioso vs Mirandela
14:00Maria da Fonte vs Montalegre
14:00Caçadores das Taipas vs Fafe
14:00Amares vs Vianense
14:00Cerveira vs Brito
14:00Porto Cruz vs Camacha
14:00Pedras Rubras vs Amarante
14:00Vila Real vs Mondinense
14:00União Madeira vs Tirsense
14:00Trofense vs Vila Mea
14:00AR São Martinho vs Pevidém
14:00Felgueiras 1932 vs Desportivo Aves
14:00Câmara de Lobos vs Leça
14:00São João Ver vs Lusitânia Lourosa
14:00Canelas 2010 vs Foz
14:00Gondomar vs Sporting Mêda
14:00Coimbrões vs Valadares Gaia
14:00Paredes vs Castro Daire
14:00Santa Marta Penaguiao vs Cinfães
14:00Calvao vs Carapinheirense
14:00Anadia vs Condeixa
14:00Anca vs Tocha
14:00Ferreira de Aves vs Sanjoanense
14:00Aguiar da Beira vs Vila Cortez
14:00Portalegrense vs Marinhense
14:00Alcains vs Vitória de Sernache
14:00GRAP vs Alqueidao da Serra
14:00Uniao de Tomar vs AD Portomosense
14:00Crato vs União de Leiria
14:00Fátima vs Oleiros
14:00Pêro Pinheiro vs Praiense
14:00Sacavenense vs Sintrense
14:00Lourinhanense vs União Santarém
14:00Alverca vs Guadalupe
14:00Pinhalnovense vs Atlético CP
14:00Real vs Lusitânia
14:00FC Barreirense vs Madalena
14:00Fabril Barreiro vs Rabo Peixe
14:00Oriental Dragon vs Fayal
14:00Lusitano Evora 1911 vs Moncarapachense
14:00Aljustrelense vs Praia Milfontes
14:00Vasco da Gama Vidigueira vs Juventude Évora
14:00Moura vs Culatrense
14:00Lusitano FCV vs Águias do Moradal
14:00Sertanense vs Benfica Castelo Branco
14:00Fazendense vs 1º Dezembro
14:00Olhanense vs Lusitano GC Évora
15:00Berço vs Vilaverdense
15:00Torreense vs União Almeirim
15:00Sao Roque (Acores) vs Estrela
15:00Ideal vs Vale Formoso
18:00Bragança vs Os Limianos
18:00Beira-Mar vs Oliveira Hospital
Bettingtips Primeira Liga (Portugal)
StartMatchBettingtips
14:30Marítimo vs Tondela
14:30Farense vs Nacional
15:00Gil Vicente vs Portimonense
17:30Paços de Ferreira vs Sporting CP
17:30Benfica vs Moreirense
18:45Belenenses vs Famalicão
19:30Sporting Braga vs Santa Clara
20:00Boavista vs Porto
20:00Rio Ave vs Vitoria Guimaraes
Bettingtips Liga I (Rumänien)
StartMatchBettingtips
11:45Academica Clinceni vs Gaz Metan Mediaş
15:00Voluntari vs Sepsi
15:00Hermannstadt vs Botoşani
16:00CFR Cluj vs Chindia Târgovişte
18:00Dinamo Bucureşti vs UTA Arad
18:00Argeș vs Universitatea Craiova
18:30Viitorul vs Astra
18:45Politehnica Iași vs FCSB
Bettingtips FNL (Ryssland)
StartMatchBettingtips
10:00Tom Tomsk vs Shinnik
10:00Yenisey vs Krasnodar II
11:00Irtysh vs Fakel
11:00Spartak Moskva II vs SKA Khabarovsk
12:00Chertanovo vs Torpedo Moskva
13:00Nizhny Novgorod vs Akron
13:00Orenburg vs Baltika
14:00Dinamo Bryansk vs Volgar Astrakhan
14:00Alaniya Vladikavkaz vs Tekstilshchik
15:00Neftekhimik vs Krylya Sovetov
15:00Chayka vs Veles
Bettingtips Premier League (Ryssland)
StartMatchBettingtips
11:00Tambov vs Spartak Moscow
11:00Arsenal Tula vs Rostov
13:30Akhmat Grozny vs Ural
13:30Zenit vs Ufa
16:00CSKA Moscow vs Lokomotiv Moscow
16:00Rotor Volgograd vs Rubin Kazan
16:00Khimki vs Dinamo Moscow
17:00Sochi vs Krasnodar
Bettingtips Schweizer Pokal (Schweiz)
StartMatchBettingtips
15:00Balerna vs Monthey
Bettingtips Super League (Schweiz)
StartMatchBettingtips
14:00Luzern vs Lausanne Sport
14:00Servette vs Basel
14:00Vaduz vs St. Gallen
17:00Sion vs Young Boys
17:00Zürich vs Lugano
Bettingtips Super Liga (Serbien)
StartMatchBettingtips
14:00Čukarički vs Mačva Šabac
14:00Bačka Topola vs Spartak Subotica
14:00Proleter Novi Sad vs Novi Pazar
14:00Napredak vs Metalac GM
14:00Radnik Surdulica vs Rad Beograd
14:00Javor Ivanjica vs Zlatibor Čajetina
14:00Inđija vs Vojvodina
16:00Mladost Lučani vs Crvena Zvezda
16:30Partizan vs Bačka Palanka
17:00Voždovac vs Radnički Niš
Bettingtips Premiership (Skottland)
StartMatchBettingtips
11:00Motherwell vs Rangers
14:00Hamilton Academical vs Dundee United
14:00Celtic vs Hibernian
14:00Livingston vs St. Johnstone
14:00Ross County vs Aberdeen
14:00St. Mirren vs Kilmarnock
Bettingtips Super Liga (Slovakien)
StartMatchBettingtips
16:00Senica vs Spartak Trnava
16:00DAC vs Trenčín
17:00Zlaté Moravce vs Žilina
17:00Zemplín Michalovce vs Pohronie
17:00Nitra vs Sereď
17:00Slovan Bratislava vs Ružomberok
Bettingtips 1. SNL (Slovenien)
StartMatchBettingtips
13:30Tabor Sežana vs Maribor
13:45Celje vs Bravo
15:30Gorica vs Aluminij
16:00Koper vs Mura
18:15Olimpija vs Domžale
Bettingtips Segunda División (Spanien)
StartMatchBettingtips
10:00Lugo vs Almería
14:00Mallorca vs Sabadell
14:00Real Zaragoza vs Las Palmas
16:15UD Logroñés vs Castellón
16:15Málaga vs Alcorcón
16:15Ponferradina vs Rayo Vallecano
16:15Real Oviedo vs Espanyol
16:15Sporting Gijón vs Girona
16:15Tenerife vs Mirandés
18:30Fuenlabrada vs Albacete
18:30Leganes vs FC Cartagena
Bettingtips La Liga (Spanien)
StartMatchBettingtips
10:00Osasuna vs Levante
11:00Deportivo Alavés vs Getafe
12:00Eibar vs Athletic Club
14:00Atletico Madrid vs Granada
14:00Valencia vs Huesca
16:30Cádiz vs Sevilla
16:30Real Valladolid vs Celta de Vigo
16:30Elche vs Real Sociedad
19:00Barcelona vs Villarreal
19:00Real Betis vs Real Madrid
Bettingtips Czech Liga (Tjeckien)
StartMatchBettingtips
13:30Jablonec vs Opava
13:30Viktoria Plzen vs Zbrojovka Brno
13:30Pardubice vs Slovan Liberec
14:30Karviná vs Mladá Boleslav
14:30Teplice vs Baník Ostrava
14:30Zlín vs Sigma Olomouc
16:00Příbram vs Sparta Praha
16:00České Budějovice vs Bohemians 1905
17:00Slavia Praha vs Slovácko
Bettingtips Süper Lig (Turkiet)
StartMatchBettingtips
10:30Kayserispor vs BB Erzurumspor
10:30Rizespor vs Alanyaspor
13:00Sivasspor vs Ankaragücü
13:00Hatayspor vs Kasımpaşa
13:00Göztepe vs Gaziantep FK
13:00Konyaspor vs Beşiktaş
16:00Galatasaray vs Fenerbahçe
16:00Trabzonspor vs Yeni Malatyaspor
17:00Fatih Karagümrük vs Istanbul Basaksehir
17:00Antalyaspor vs Denizlispor
Bettingtips Bundesliga (Tyskland)
StartMatchBettingtips
13:30Borussia M'gladbach vs Union Berlin
13:30Bayer Leverkusen vs RB Leipzig
13:30Hoffenheim vs Bayern Munich
13:30Mainz 05 vs Stuttgart
13:30Augsburg vs Borussia Dortmund
13:30Arminia Bielefeld vs Koln
16:00Freiburg vs Wolfsburg
16:30Schalke 04 vs Werder Bremen
18:30Hertha BSC vs Eintracht Frankfurt
Bettingtips 3. Liga (Tyskland)
StartMatchBettingtips
11:00Dynamo Dresden vs Waldhof Mannheim
12:00MSV Duisburg vs Zwickau
12:00Viktoria Köln vs Wehen Wiesbaden
12:00Saarbrücken vs Hansa Rostock
12:00Verl vs Bayern München II
12:00Türkgücü-Ataspor vs Kaiserslautern
12:001860 München vs Magdeburg
12:00Hallescher FC vs Ingolstadt
17:00Unterhaching vs Lübeck
17:00Uerdingen vs Meppen
Bettingtips 2. Bundesliga (Tyskland)
StartMatchBettingtips
11:00Fortuna Dusseldorf vs Würzburger Kickers
11:00Darmstadt 98 vs Jahn Regensburg
11:00Eintracht Braunschweig vs Holstein Kiel
11:30St. Pauli vs Heidenheim
11:30Karlsruher SC vs Bochum
11:30Nürnberg vs Sandhausen
16:30Erzgebirge Aue vs Greuther Fürth
16:30Osnabrück vs Hannover 96
18:30Paderborn vs Hamburger SV
Bettingtips Premier League (Ukraina)
StartMatchBettingtips
11:00Lviv vs Zorya
11:00Minai vs Dynamo Kyiv
14:00Shakhtar Donetsk vs Olimpik Donetsk
14:00Vorskla vs Mariupol'
16:30Oleksandria vs Dnipro-1
16:30Desna vs Rukh Vynnyky
16:30Kolos Kovalivka vs Inhulets'
Bettingtips NB I (Ungern)
StartMatchBettingtips
12:45Paksi SE vs MTK
13:45Kisvárda vs Fehérvár
15:00Budafoki MTE vs Ferencvaros
16:00Honvéd vs Újpest
17:30Zalaegerszegi TE vs Diósgyőr
18:00Puskás vs Mezőkövesd-Zsóry
Bettingtips Premier League (Vitryssland)
StartMatchBettingtips
11:00Energetyk-BGU vs Isloch
12:00Belshina vs Shakhtyor
13:00Gorodeya vs Slavia
13:00Minsk vs Smolevichy-STI
14:00Dinamo Minsk vs Vitebsk
15:00Torpedo BelAZ vs Neman Grodno
16:00Ruh Brest vs Slutsk
17:00BATE vs Dinamo Brest
Bettingtips Premier League (Wales)
StartMatchBettingtips
13:30Cefn Druids vs Cardiff MU
13:30Caernarfon Town vs The New Saints
13:30Haverfordwest County vs Connah's Quay
13:30Penybont vs Bala Town
16:45Flint Town United vs Barry Town United
18:45Newtown vs Aberystwyth Town

Dagens bettingtips för spelade matcher presenteras i samarbete med SoccerStats247. Observera att gratis förutsägelser inte kommer med någon garanti. Du använder dessa bettingtips i ditt spelande på egen risk. Vi rekommenderar att du också analyserar varje match du tänker spela på. Betting på fotbollsmatcher med ovanstående tips ska alltid göras utifrån individuell bedömning och inte för accumulatorinsatser. Medan ACCA-insatser kanske ger högre utdelning är riskerna samtidigt exponentiellt högre.

Bettingmarknaderna 1X2 och Över/Under 2.5 är några av de mest populära bettingalternativen när det gäller fotbollsmatcher. Men det finns också andra alternativ när det gäller bettingtips för fotbollsmatcher. Bland dessa marknader finns Dubbelchans (betting på 2 olika resultat), Udda/Jämt (gäller antalet mål), vinnare i hel-/halvtid och Målskyttar..

Var du kan spela på fotboll

Det finns flera olika alternativ för den som vill spela på fotbollsmatcher, allt ifrån fysiska spelbutiker till bettingsidor på nätet. Du väljer själv vad som passar dig bäst. Medan den fysiska butiken kanske ligger så att du passerar den på väg till, eller från, arbetet har spelsidor på nätet fördelar som är svåra att förbise. Här finns välkomstbonusar, för det mesta bättre odds än i fysiska butiker, fler marknader, möjlighet att spela dygnet runt och du kan använda datorn, din laptop eller mobilen. Men när det gäller online betting ska du välja en spelsida som är licensierad och reglerad i ditt hemland och dessutom läsa igenom recensioner för att se vad andra tycker om sidans sportbok. Kolla listan över Bettingsidor för rekommenderade bettingsidor på nätet.

Rekommenderad

18+. Spela ansvarsfullt! www.stodlinjen.se - Regler & Villkor gäller. Stödlinje 020-81 91 00. Spelpaus - www.spelinspektionen.se
Födelar
Sportvadslagning online erbjuder dig en mängd fördelar som:

- Cashbonus vid registrering

- Tillgång till vadslagning när som helst på dygnet, alla dagar, hemifrån eller från kontoret

- Vadslagning live tillgängligt

- Säkra transaktioner, snabba utbetalningar

- Inga skatter på dina vinster

Garanterad

Bonuskoder erbjuds och garanteras genom NEXTbonuscodes.